dowolna

Nieruchomości Mińsk Mazowiecki - Oferty sprzedaży nieruchomości

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł254 m² 3 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Marzysz o miejscu z dala od zgiełku miasta , w cichej spokojnej okolicy ? Zapraszam zapoznaj się z ofertą. Ten wyjątkowy dom otoczony jest pięknym ogrodem, to idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

940 000 zł120 m² 7 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II etap zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Oddanie Listopad 2025! Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Różana

Zachodnia,Mińsk Mazowiecki

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:585 m²

Sprzedamy (lub zamienimy na mieszkanie w Józefosławiu lub bliskiej okolicy) niewielki drewniany dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej, zbudowany w roku 1991, z działką o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

3 800 000 zł3 368 m² 1 128,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 3368 m (ok. 145 m x 23 m), położone w spokojnej, części Mińska Mazowieckiego zaledwie ok. 2 km od centrum miasta. Działka nr 5266.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

495 000 zł42 m² 11 924,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. J. Tuwima w Mińsku Mazowieckim. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

559 000 zł51 m² 10 918 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

R e Z E R W A C J A ! mieszkanie W doskonałej lokalizacji gotowe do wprowadzenia całe umeblowane. Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 51.20m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

499 444 zł2 800 m² 178,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy nieruchomość o powierzchni 2800m2 w miejscowości tartak koło Mińska Mazowieckiego las_pkp_rzeka_szkoła. Grunty Mińsk Mazowiecki | Działki Budowlane | Działki Mińsk Mazowiecki |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mińsk Mazowiecki

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

835 000 zł79 m² 10 618 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnie 78,64 m2 i położone jest na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość do własnej aranżacji, z ogromnym potencjałem i masą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

830 000 zł104 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II etap zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Oddanie IV kwartał 2025! Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

940 000 zł120 m² 7 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

830 000 zł104 m² 7 980,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Stary Rynek

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowa oferta bezpośrednia Prezentujemy Państwu niezwykłą okazję zakupu przestronnego, 3-pokojowego apartamentu w samym centrum Mińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Stary Rynek

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

539 000 zł52 m² 10 365,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Przedstawiamy niezwykłą okazję zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania w samym centrum, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Mińsk Mazowiecki

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w samym sercu Mińska Mazowieckiego - w miejscu, które łączy doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II etap zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. *** W dniach 19-21 września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

940 000 zł120 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

455 000 zł34 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gotowe do wprowadzenia idealne mieszkanie w centrum z własnym miejscem w garażu podziemnym! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

560 000 zł53 m² 10 500,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania położonego blisko centrum Mińska. W pobliżu osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, sklepy, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mińsk Mazowiecki

Centrum,Mińsk Mazowiecki

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:585 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

1 399 000 zł120 m² 11 631,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wykończony dom "pod klucz" w inwestycji Wiosenny Zakątek zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

1 399 000 zł120 m² 11 631,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

580 000 zł46 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania na Osiedlu Siennicka w Mińsku-Mazowieckim. Osiedle jest strzeżone, położone w pobliżu Kampinowskiego Parku Narodowego, gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 PLM Warszawa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

641 700 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55,80 m położonego przy ulicy 1 plm Warszawa w Mińsku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olsztyńska

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

1 050 000 zł263 m² 5 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:263 m²

Prezentujemy Państwu nietuzinkowy dom na sprzedaż, położony w miejscowości Mińsk Mazowiecki przy ul. Olsztyńskiej. Nieruchomość szczególnie przypadnie do gustu rodzinie z dziećmi, osobom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Grochowskiej

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

739 000 zł1 340 m² 551,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, przedmiotem oferty jest działka budowlana oznaczona w planie miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako mn/u czyli przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

520 000 zł47 m² 11 082,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji gotowe do wprowadzenia Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 46.92 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w Mińsku Mazowieckim - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miodowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60m , usytuowane na 2. piętrze w solidnym budynku z 1960 roku, wykonanego w technologii ceglanej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

299 000 zł1 800 m² 221,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż: działka o powierzchni 1800 m w miejscowości Przytoka Prezentuję ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1800 m , położonej w miejscowości Przytoka, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

515 000 zł53 m² 9 753,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentuję Państwu przytulne mieszkanie na poddaszu w Mińsku Mazowieckim przy ul. Szpitalnej. Lokal znajduje się w spokojnej, cichej okolicy, idealnej do życia z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

798 000 zł120 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zobacz więcej zdjęć (około 50) i nasze wcześniejsze realizacje na naszym Facebooku- wpisz w wyszukiwarkę facebooka - , robimy rónicę' - jeżeli nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mińsk Mazowiecki

Kościelna,Mińsk Mazowiecki

139 900 zł594 m² 235,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy, z łatwym dostępem do natury i jednocześnie w zasięgu ręki od wielkomiejskich udogodnień? Ta wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

579 000 zł48 m² 11 987,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Piękne, wyremontowane mieszkanie w świetnej okolicy. Wejścia do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. Salon połączony częściowo z kuchnią, oddzielony barkiem. Bardzo ładna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Konstytucji 3 Maja

Centrum,Mińsk Mazowiecki

395 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz niezależnego lokalu handlowego lub usługowego w doskonałej lokalizacji? Sprawdź tę ofertę! Informacje o lokalu: na sprzedaż bardzo zadbany lokal handlowo - usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

4 999 999 zł824 m² 6 067,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 710 m²

Prezentowana nieruchomość znajduje się w miejscowości Turek oddalonej o 15 min jazdy samochodem od Mińska Mazowieckiego. To zielona okolica idealna dla rodziny szukającej spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mińsk Mazowiecki

Centrum,Mińsk Mazowiecki

572 000 zł49 m² 11 769,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z funkcjonalnym układem i dostępem do pełnej infrastruktury ta oferta jest dla Ciebie. Powierzchnia: 48,60 m Piętro: 2/2 Ulica: plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Centrum,Mińsk Mazowiecki

455 000 zł47 m² 9 639,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku na ul. Topolowej. Mieszkanie znajduje się w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błonie

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

679 000 zł60 m² 11 354,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z ogródkiem i garderobą o pow. 59,80 m2, w centrum Mińska - Mazowieckiego. Usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

362 000 zł35 m² 10 313,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Idealne pod inwestycje Zapraszam do zakupu przytulnego 2 pokojowego mieszkania położonego na 2 piętrze w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej 196. Lokal mieszkalny ma 35, 1 mkw i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Centrum,Mińsk Mazowiecki

479 000 zł84 m² 5 668,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Bezpośrednio od właściciela Brak prowizji! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,50 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1990 roku, zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Centrum,Mińsk Mazowiecki

378 000 zł37 m² 10 216,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku na ul. Topolowej. Mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie.