dowolna

Nieruchomości Mińsk Mazowiecki - Oferty wynajmu nieruchomości

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,70m2 położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Błonie w Mińsku Mazowieckim. Umeblowanie jak na zdjęciach. Kuchnia w zabudowie(pralka.

Szczegóły ogłoszenia

55,81 zł/m²66,30 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca, które samo zapracuje na Twój sukces? Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 66,3 m2, położony w najbardziej strategicznym punkcie Mińska Mazowieckiego przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie(59,10m2) w kamienicy bezczynszowej w Mińsku Mazowieckim dla niepalących i bez zwierząt. Widna oddzielna kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

39,34 zł/m²122 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz wymarzonego miejsca dla swojej działalności? Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 122 m2, usytuowany na 1. piętrze. Atuty: - 4 pokoje, łazienka, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duża powierzchnia handlowo-usługowa-250m2 na jednej powierzchni z kotłownią(piec na pelet) i wc. Wejście z rampy. Okna z dużym doświetleniem(wystawa na południe). Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna kawalerka w najnowszym apartamentowcu w mieście przy ul. Daszyńskiego 8 w Mińsku Mazowieckim. Mieszkanie o powierzchni 29 m2 znajduje się na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe, stankowizna 44a Mińsk Mazowiecki Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,07 m w nowym bloku oddanym do użytku w 2024 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł61,07 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe, blisko Jednostki Wojskowej - Warszawska 250/106, mińsk Mazowiecki Nieruchomość o powierzchni 61,07 m . Znajdująca się na 3. piętrze (ostatnim) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do skorzystania z doskonałej oferty wynajmu przestrzeni magazynowej o powierzchni 1 620 m2.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²190 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

**najemca nie płaci prowizji** na wynajem nieruchomość biurowa z bardzo dużym potencjałem! Idealna na siedzibę firmy lub pod różnego typu działalność biurową lub handlową. W cenę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Centrum magazynowe położone w pobliżu Mińska Mazowieckiego. Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

229 zł1 m² 228,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia miejsca parkingowe w garażu podziemnym w budynkach ul. Rodziny Popielów 8 i 8a w Mińsku Mazowieckim. Cena wynajęcia miejsca parkingowego 228,55 zł/miesiąc. Obowiązkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przytulne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy bezczynszowej w Mińsku Mazowieckim dla niepalących i bez zwierząt. Na powierzchnię 38m2 składają się: kuchnia w aneksie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,90 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,9 m2 usytuowane na II piętrze bloku z windą przy ul. Warszawskiej w Mińsku Mazowieckim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 zł39,18 m² 44,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia z możliwością dopłat do czynszu Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,18m2 usytuowane na 3 piętrze z balkonem o pow. 2,71 m2. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

38,76 zł/m²258 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

**najemca nie płaci prowizji** na wynajem nowoczesna nieruchomość przeznaczona na warsztat / serwis samochodowy z bardzo dużym potencjałem! Lokal jest wyposażony i gotowy do pracy od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

41,88 zł/m²117 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowo-biurowy o powierzchni 117 m2 usytuowany na parterze budynku przy ulicy Topolowej 4 w Miśku Mazowieckim. Obecnie w lokalu od ponad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

37 mkw do wynajęcia od już Na wynajem komfortowe 1 pokojowe mieszkanie na osiedlu Siennicka w Mińsku Mazowieckim. Lokal mieszkalny mieści się na 2 piętrze z windą. Jest urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47,82m2 usytuowane na 1 piętrze z balkonem o pow. 9,55 m2. W pobliżu znajdują się tereny zielone, sklep, piekarnia, przedszkole, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60m2 położone na 4 z 5 pięter w bloku z windą przy ul. Piłsudskiego 47 "stacja Mińsk" z pięknym widokiem na panoramę miasta. Trzy pokoje(.

Szczegóły ogłoszenia

54,05 zł/m²74 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Poradnia, usługi - dobre miejsce na dobry biznes. Ścisłe centrum miasta. Atuty: - komfort - położenie - nowoczesność i przestrzeń - w pełni wyposażona kuchnia - balkon - winda -.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł120 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament - 120m2 położony na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Kazikowskiego w Mińsku Mazowieckim. Dwie sypialnie połączone dużym balkonem(wystawa wschodnia), duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura o pow. ok. 150 m2 w Mińsku Mazowieckim! Na piętrze budynku znajduje się duża sala konferencyjna, archiwum, 2 pomieszczenia biurowe oraz wc. Istnieje możliwość wynajmu ok.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł500 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie płaci prowizji! na wynajem przestrzeń magazynowa w nowoczesnej hali! W skład najmu wchodzi również część placu wykończonego kostką brukową. W cenę wynajmu wchodzi: - 500.

Szczegóły ogłoszenia

32,31 zł/m²260 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-handlowa w Stojadłach. Powierzchnia użytkowa 260m2 : Biuro 1 21,42m2 Biuro2 21,42m2 Biuro 3 21,42m2 Sala Konferencyjna/handlowa 127,9m2 Wc 1 9,12m2 Wc 2 18,00m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone w Mińsku Mazowieckim przy ul. Mikołaja Kopernika. Informacje O mieszkaniu: - parter - powierzchnia 37 m2 - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Niewielka powierzchnia magazynowa(400m2 nieogrzewana) z możliwością wynajęcia wiaty 200m2(15zł/m2). Działka utwardzona kostką(ok.1200m2). Hala wykończona i wyposażona jak.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m2, położone w samym centrum miasta, na 2 piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowy o powierzchni 4 900 m zlokalizowany we wschodnich okolicach Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

49,63 zł/m²403 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy - 400 m , centrum Mińska Mazowieckiego Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni ok. 400 m , zlokalizowany na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42,30 m² 52,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, klasyczne mieszkanie o powierzchni 42,3m2 usytuowane na I piętrze w Mińsku Mazowieckim przy ul 11 listopada. Zaciszne, osiedle położone w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł75,50 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Najemca nie płaci prowizji* na wynajem bardzo ładne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,5 m2 położone w Mińsku Mazowieckim przy ul. Budowlanej 9. Dodatkowo Najemca ma ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł27,59 m² 85,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem | 27,59 m | Mińsk Mazowiecki | ładny układ | balkon Na wynajem komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 27,59 m , położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 200 zł30 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 500 zł

Wynajmę mieszkanie mieszczące się w nowoczesnej inwestycji Daszyńskiego Square. Mieszkanie jest nowe, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie tuż obok centrum Mińska Mazowieckiego, przy ul. Spółdzielczej, w bloku z 2020r. Mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na drugim piętrze, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mińsk Mazowiecki

Centrum,Mińsk Mazowiecki

2 700 zł50 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku na ul. Cichej 2. Na powierzchnię nieruchomości składają się: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Mireckiego

Centrum,Mińsk Mazowiecki

52,50 zł/m²40 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy 40 m2, galeria Srebrna. 3 piętro. Po remoncie. Łazienka 5,5 m2, korytarzyk 1,5 m2, pozostała przestrzeń otwarta z małym aneksem kuchennym dl. 120 cm. 2 duże okna balkonowe - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Centrum,Mińsk Mazowiecki

2 200 zł49 m² 45,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieszkanie dwupokojowe z oddzielna kuchnią, przedpokój, umeblowane, dwa mioejsca do spania ( duży pokój i sypialnia), wbudowane obszerne szafy, deska do prasowania, odkurzacz,. wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Mińsk Mazowiecki

Centrum,Mińsk Mazowiecki

5 724 €1 431 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do skorzystania z doskonałej oferty wynajmu przestrzeni magazynowej o powierzchni 1 431 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stankowizna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł54 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Stankowizna 42 Mieszkanie ma 54 m2, usytuowane na III piętrze, częściowo umeblowane. Rozkład pomieszczeń: salon z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, balkon.