dowolna

Działki na sprzedaż Mińsk Mazowiecki - Oferty sprzedaży działek

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

977 000 zł1 222 m² 799,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 12 arów (1222 m ), położona w pobliżu centrum Mińska Mazowieckiego, dzielnica Nowe Miasto. Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł2 509 m² 370,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 6632/4 o powierzchni 2509m2, ujęta w mpzp pod zabudowę mieszkaniową. świetna lokalizacja, wjazd od ul. Stanisława Mińskiego: 800m stacja pkp Anielina 900m Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

825 000 zł1 969 m² 418,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o powierzchni 1969 m , położona przy ul. Mazowieckiej, bezpośrednio przy drodze asfaltowej z mediami: - woda miejska - kanalizacja - gaz - prąd Działka płaska, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł900 m² 998,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka o powierzchni 900 m2 w centrum Mińska Mazowieckiego. Jej szerokość od ulicy to 39 metrów , głębokość 24 metry. Możliwość zakupu dwóch działek obok siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

515 000 zł683 m² 754,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana 683 m2 w Mińsku Mazowieckim! lokalizacja: ul. Florencja cena: 515 000 pln informacje :powierzchnia: 683 m2 Numer działki : 4306kształt : prostokątszerokość.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł40 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż teren o powierzchni 4ha na obrzeżach Mińska Mazowieckiego, gdzie ma powstać strefa ekonomiczna, tuż przy wjeździe na A2. Dla działki jest przygotowany projekt hali o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 383 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Informacje Ogólne: powiat - Miński Gmina- dębe Wielkie Obręb- poręby 0019 Numer działki - 204 Powierzchnia - 5383 m/kw Klasyfikacja rviz , riv, b Media - woda , prąd Opis działki Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

5 056 800 zł4 200 m² 1 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielomieszkaniową, jedna z ostatnich w Mińsku Mazowieckim. Dostępne media: wodociąg, prąd, kanalizacja ,gaz Przeznaczenie terenu; -zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 713 m² 1 634,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną , położoną w Mińsku Mazowieckim przy ul. Widok, o numerze ewidencyjnym 2666, o powierzchni 1 713 m2. Nieruchomość posiada Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 348 000 zł4 270 m² 549,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka w Mińsku Mazowieckim. Atrakcyjna działka w Mińsku Mazowieckim o powierzchni 4270m2 położona wśród zabudowy jednorodzinnej. Wymiary i powierzchnia stwarzają.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 004 zł4 722 m² 357,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze usługowym, położona w granicach miasta Mińsk Mazowiecki, oferująca szerokie możliwości inwestycyjne i prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 026 m² 575,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Mińsku Mazowieckim! lokalizacja: ul. Florencja cena: 590 000 pln informacje Powierzchnia: 1 026 m2 Numer działki : 1443/2 Kształt : zbliżona do kwadratu Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 847 m² 540,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mińsk Mazowiecki - Teren pod zabudowę wielorodzinną! Oferujemy działkę w połowie pod zabudowę wielorodzinną i usługi nieuciążliwe, w drugiej połowie pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł5 091 m² 76,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w całości objęta mpzp i przeznaczona pod zabudowę magazynową, usługową i mieszkaniową. Oferowana nieruchomość znajduje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 360 000 zł14 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz nieruchomości do celów usługowych lub inwestycyjnych w Mińsku Mazowieckim? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o powierzchni 1,4 ha położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł2 702 m² 179,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**kupujący nie płaci prowizji** na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek budowlanych objętych mpzp , położona w miejscowości Mińsk Mazowiecki.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł17 100 m² 18,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno-leśna o powierzchni 17100 m2 w Chmielewie. Jej wymiary to : 25/580 m. Teren działki jest częściowo zalesiony samosiewem sosny i brzozy. Wg planu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 900 m² 46,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 4 900 m z warunkami zabudowy pod Mińskiem Mazowieckim Lokalizacja: brzozówka, gmina Jakubów Numer działki: 11/8 Identyfikator: 141208_2.0004.11/8 Wymiary: ok. 24 m-29 m 180.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną na rod znajdującą się w Mińsku Mazowieckim przy ul. Kołowej. Wymiary 9x60m o powierzchni 500m2,na której znajduje się drewniany, ocieplony domek.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł560 m² 321,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17).Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 561 m² 70,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 4561 m2 w Królewcu. Jej wymiary to 19 metrów szerokości i ok 264 metrów głębokości. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Ogłoszenia w pobliżu

215 000 zł854 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Targówce gm. Mińsk Mazowiecki, ulica Osiedlowa - czwarta linia zabudowy. Dojazd wewnętrzną drogą utwardzoną w której jest wodociąg, kanalizacja i prąd. Gaz w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

1 999 900 zł16 565 m² 120,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o łącznej powierzchni 16565 m znajduje się we wsi Janów, w gminie Mińsk Mazowiecki. Posiada ona plan zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje możliwość budowy 21.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mińsk Mazowiecki +1 km

1 061 000 zł6 726 m² 157,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki przemysłowe położone przy ul. Warszawskiej w Janowie koło Mińska Mazowieckiego. Działka nr 549 o powierzchni 3885 m2 szer. 55 m. Działka 143/8 o powierzchni 855 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mińsk Mazowiecki +1 km

258 050 zł3 970 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna duża(3970m2) działka budowlano-rolna położona w Janowie w gminie Mińsk Mazowiecki. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dojazd do działki zapewniony jest dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mińsk Mazowiecki +1 km

321 400 zł1 607 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Budy Barcząckie, o powierzchniach 1603m2, 1607m2, 2000m2. Media: woda, prąd. Działki znajdują się na terenach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mińsk Mazowiecki +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Florencja

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł1 026 m² 681,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana płaska, oczyszczona , zlokalizowana w drugiej lini zabudowy oddalona od drogi głównej około 60 m. Droga dojazdowa nieutwardzona szerokości 5 m. Działka usytułowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

3 400 000 zł4 273 m² 795,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie teren inwestycyjny składający się z czerech działek budowlanych o łącznej pow. 4.273 m2 Działki tworzą kształt litery L, teren jest równy, ogrodzony z dwoma bramami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mińsk Mazowiecki

Kościelna,Mińsk Mazowiecki

139 900 zł594 m² 235,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

3 800 000 zł3 368 m² 1 128,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 3368 m (ok. 145 m x 23 m), położone w spokojnej, części Mińska Mazowieckiego zaledwie ok. 2 km od centrum miasta. Działka nr 5266.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

499 444 zł2 800 m² 178,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy nieruchomość o powierzchni 2800m2 w miejscowości tartak koło Mińska Mazowieckiego las_pkp_rzeka_szkoła. Grunty Mińsk Mazowiecki | Działki Budowlane | Działki Mińsk Mazowiecki |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Grochowskiej

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

739 000 zł1 340 m² 551,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, przedmiotem oferty jest działka budowlana oznaczona w planie miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako mn/u czyli przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mińsk Mazowiecki

Kościelna,Mińsk Mazowiecki

139 900 zł594 m² 235,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy, z łatwym dostępem do natury i jednocześnie w zasięgu ręki od wielkomiejskich udogodnień? Ta wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mińsk Mazowiecki

Kościelna,Mińsk Mazowiecki

139 900 zł594 m² 235,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ścianie lasu, pod Otwockiem, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17). Urządzona droga dojazdowa i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł4 323 m² 289,15 zł/m²