dowolna

Nieruchomości Mińsk Mazowiecki - Oferty sprzedaży nieruchomości

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

85 000 zł23 m² 3 630,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję Państwu do sprzedaży garaż o powierzchni 23,41 m2. Umiejscowiony jest w bryle bloku przy ulicy Warszawskiej 250/106 w Mińsku Mazowieckim na poziomie (-1) z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sosnkowskiego

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

395 000 zł72 m² 5 486,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania w bardzo okazyjnej cenie duże, dwustronne, jasne mieszkanie na osiedlu Kolejarz. Okolica jest cicha, zielona, zaraz obok lasu. Idealne dla rodziny z racji bliskości szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 PLM Warszawa

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

399 987 zł37 m² 10 810,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio przestronne mieszkanie (kawalerka) na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku, idealne dla tych, którzy marzą o przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

42 metry na sprzedaż Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Mińsku Mazowieckim przy ul. Cichej. Lokal mieszkalny mieści się w bloku z 2005 roku na 1 piętrze. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Kościelna,Mińsk Mazowiecki

799 000 zł161 m² 4 962,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:720 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do sprzedaży piętrowy dom zlokalizowany przy ulicy Kościelnej 38 w Mińsku Mazowieckim, na działce o powierzchni 720m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

575 000 zł57 m² 10 123,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 54,7 m2. Położone jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku na ul. Klonowej. Jest to przytulna nieruchomość położona blisko lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazikowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

670 000 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 67m2. Położone jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku na ul. Zygmunta Kazikowskiego. Jest to przytulna nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

940 000 zł109 m² 8 649,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedam Dom, inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Domy położone na zamkniętej, ogrodzonej działce z automatyczną bramą wjazdową. Oferowany dom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Nowe Miasto,Mińsk Mazowiecki

799 000 zł85 m² 9 398,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Good Life Estates oferuje Państwu urokliwe mieszkanie 85 m2 z dwoma balkonami w zacisznej części Mińska Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

3 300 000 zł940 m² 3 936,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z budynkiem usługowymi na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki na której posadowiony jest budynek usługowo-mieszkalny. Działka o powierzchni 940m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 PLM Warszawa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł63 m² 9 888,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja Mieszkania: *lokalizacja: mińsk Mazowiecki Ulica 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa 3 *metraż: 62,7 m/kw + duży balkon , piwnica 7,9 m/kw, miejsca postojowe na terenie wspólnoty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Anielina,Mińsk Mazowiecki

575 000 zł57 m² 10 123,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

410 000 zł56 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim położone przy ulicy Sosnkowskiego. Atrakcyjna lokalizacja to niezaprzeczalny atut tej oferty. Może stanowić znakomity lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Anielina,Mińsk Mazowiecki

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 50m2. Jest to przytulna nieruchomość na parterze położona w spokojnej i zielonej części Mińska Mazowieckiego Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim przy ul. Sosnkowskiego. Blok z 2011 r. Mieszkanie mieści się na 1piętrze w bloku 3-poętrowym i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie (33.26 m2) na parterze z ogródkiem 16 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazikowskiego

Centrum,Mińsk Mazowiecki

670 000 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mleczarska

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

480 000 zł54 m² 8 938,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, w bliskim otoczeniu lasów? Zapraszam zapoznaj się z ofertą. Prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Zachodnia,Mińsk Mazowiecki

579 000 zł64 m² 9 061,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim położone przy ulicy Warszawskiej. Atrakcyjna lokalizacja to niezaprzeczalny atut tej oferty. Może stanowić znakomity lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Centrum,Mińsk Mazowiecki

430 000 zł37 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 37m2. Położone jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku na ul. Józefa Piłsudskiego Jest to przytulna nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

545 000 zł51 m² 10 722 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokojowe mieszkanie 50,83m2 + balkon Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Siennickiej, o powierzchni 50,83m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł27 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio kawalerkę (27m2) na drugim piętrze z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone i wyposażone jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 PLM Warszawa

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim położone przy ulicy 1 plm Warszawa. Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy to niezaprzeczalny atut tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

570 000 zł61 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 przy ulicy Szpitalnej. Idealne osób które cenią sobie komfort, przestrzeń, wysoką jakość życia, świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

4 050 000 zł411 m² 9 854,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynki usługowe na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku handlowo-mieszkalnego, położonego przy ulicy Warszawskiej 43 w Mińsku Mazowieckim. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł129 m² 6 589,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży nowoczesny dom(bliźniak) położony w miejscowości Choszczówka Stojecka w niezwykle zacisznej i spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy. Lokalizacja Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mińsk Mazowiecki

Kościelna,Mińsk Mazowiecki

1 620 000 zł207 m² 7 827,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok 210m2 na działce o pow 1000m2 w miejscowości Brzóze blisko Mińska Mazowieckiego. Dom jest bardzo przestronny i pozwala na szeroki zakres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

409 000 zł48 m² 8 480,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w dogodnej lokalizacji przy ulicy Siennickiej w Mińsku Mazowieckim. Na powierzchnię 48,23 m2 tej nieruchomości składają się: 2 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie dla Rodziny Oferuje Państwu przestronne, widne czteropokojowe mieszkanie o bardzo ładnym rozkładzie usytuowane na 4 piętrze przy ulicy Warszawskiej 250 w Mińsku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mireckiego

Centrum,Mińsk Mazowiecki

529 000 zł60 m² 8 802 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Serdecznie zapraszam do zakupu 3-pokojowego mieszkania w samym centrum Mińska Mazowieckiego (ul. Bulwarna/mireckiego). Dwustronne (południe-północ), jasne i ciche. Usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żwirowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

310 000 zł1 018 m² 304,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową - działkę budowlaną zlokalizowaną w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Żwirowej. Działka o powierzchni 1018m2, wymiary ok. 33 x 31m. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Anielina,Mińsk Mazowiecki

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe (44,5m2) mieszkanie na drugim piętrze z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone i wyposażone jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

460 000 zł54 m² 8 550,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Sosnkowskiego. Mieszkanie dwustronne, z dobry rozkładem, o powierzchni użytkowej 53,70 m2. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 1 PLM Warszawa

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

845 600 zł106 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni ok 105,7 m2 usytuowany na parterze budynku w Mińsku Mazowieckim przy ulicy 1 plm (budynek znajduje się naprzeciwko szpitala). Obecnie lokal dostosowany jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 PLM Warszawa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

500 000 zł58 m² 8 547,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedam bezposrednio dwustronne wygodne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 59 m2, położone w Mińsku Mazowieckim wraz z dostępem do parkingu na terenie wspólnoty. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

209 000 zł48 m² 4 336,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w malowniczej wsi Rządza koło Jakubowa. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z osobna widna kuchnią.do własnej aranżacji w Rządzy oddalonej 5 km od gminnej miejscowości Jakubów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Florencja

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

299 000 zł1 168 m² 255,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Florencja. Powierzchnia 1168m2, szerokość działki 12,88m. Działka w kształcie prostokąta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

395 000 zł42 m² 9 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Mińsku Mazowieckim przy ul. 11-go Listopada. Blok z cegły, oddany do użytku w 2003r., zlokalizowany w wyśmienitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

115 000 zł1 003 m² 114,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W kilku słowach: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1003m2(wymiary około 35m x 28.5m) znajdująca się w miejscowości Mistów - 7km od Mińska Mazowieckiego. Dokładny opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

150 000 zł1 100 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki o pow. ok. 1100 m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne wolnostojące. Teren suchy, równy. W okolicy powstaje dużo domów jednorodzinnych. Kształt.