dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Mińsk Mazowiecki - Lista ofert

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Anielina,Mińsk Mazowiecki

845 000 zł81 m² 10 378,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż lub zamiana na mniejsze mieszkanie Z dopłatą Mińsk Mazowiecki 4 Pokoje, wysoki standard , Nowe budownictwo lokalizacja mieszkania: lokalizacja: mińsk Mazowiecki Ulica Siennicka Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 300 zł45 m² 50,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania z nowoczesnym wystrojem? A może zależy Ci na wysokim standardzie wykończenia? Zapraszam, zapoznaj się z ofertą. Na wynajem przytulne mieszkanie , staranie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błonie

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

630 000 zł57 m² 11 130,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 56,6m2. Położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku na ul. Błonie Jest to przytulna nieruchomość położona w świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Mińsk Mazowiecki

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji z dobrą komunikacją? A może interesuje Cię mieszkanie jako inwestycji na wynajem? Koniecznie sprawdź tę ofertę! Może to właśnie to czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł83 m² 9 492,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokoje z dużym potencjałem Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 83 mkw w ścisłym centrum miasta Mińsk Mazowiecki. Lokal położony jest na 1 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

689 000 zł59 m² 11 638,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie przy ulicy Budowlanej w Mińsku Mazowieckim Dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 59,2 m2. doskonała lokalizacja : blisko sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, park generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stankowizna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł55 m² 12 771,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Do mieszkania przynależy komórka (w cenie mieszkania) i miejsce postojowe w garażu podziemnym (w cenie mieszkania). Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Zadbane 3 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, w bliskim otoczeniu lasów? Zapraszam, zapoznaj się z ofertą. Prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

689 000 zł59 m² 11 638,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,25 m , usytuowane w nowoczesnym bloku mieszkalnym. Idealne dla osób ceniących wygodę, przestrzeń i spokój. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

689 000 zł59 m² 11 638,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

912 224 zł79 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Piękne 4 pokojowe Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Mińsku Mazowieckim przy ul. Siennickiej. Mieszkanie na nowym osiedlu, w pobliżu lasu o powierzchni 78,64 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Miodowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Ładne, funkcjonalne 43 m kw. mieszkanie (salon, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc i przedpokój) w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Miodowej. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

448 000 zł33 m² 13 425,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zerezerwowane Nowoczesna kawalerka z miejscem parkingowym tuż przy dworcu pkp Mińsk Mazowiecki. Cena do negocjacji! Apartamentowiec z 2022 r., ulica Wesoła 1F, powierzchnia mieszkania 33,37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Daszyńskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł26 m² 94,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa pięknie wykończona kawalerka Przestronna, słoneczna kawalerka , wykończona materiałami najwyższej jakości z dbałością o każdy szczegół. Znajduje się na 5 piętrze wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Centrum,Mińsk Mazowiecki

576 000 zł48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszanie na sprzedaż, bezpośrednio od właściciela, mińsk Mazowiecki, ul. Siennicka 19. Blok oddany do użytkowania w 2013 roku. Mieszkanie dwupokojowe z wydzieloną kuchnią(jak na zdjęciu),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

689 000 zł59 m² 11 638,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mirosza

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 37 m3 - wysoki standard Oferuję na wynajem mieszkanie przy ulicy Mirosza 1 w Mińsku Mazowieckim, o metrażu 37 m2 Budynek został oddany do użytku na jesień 2022 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

549 000 zł62 m² 8 859,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, przy ulicy Chełmońskiego w Mińsku Mazowieckim. Całkowita powierzchnia wynosi: 61,97 m2 Nieruchomość składa z: trzech niezależnych, ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

780 000 zł67 m² 11 641,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe - 67m2 w Mińsku Mazowieckim, ul. Wesoła (róg Sosnowej). Mieszkanie w stanie do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Funkcjonalne 2 pokoje z ogródkiem Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania na parterze w Mińsku Mazowieckim przy ul. Siennickiej 19. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

607 840 zł42 m² 14 472,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż bezpośrednio 2- pokojowe nowe mieszkanie 41,92m2 na parterze z tarasem 4,28m2 oraz ogródkiem 19,02m2. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stankowizna

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

881 000 zł73 m² 11 997,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnie 73 m2 i położone jest na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość do własnej aranżacji, z ogromnym potencjałem i masą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

671 000 zł52 m² 12 903,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kompaktowy apartament z dużym tarasem 25 minut samochodem od Warszawy. Oferta prywatna. Agencjom dziękuję. Jeśli szukasz kompaktowego mieszkania, wygodnego, ze świetnym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadrzeczna

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

2 000 zł36 m² 55,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Mińsku Mazowieckim | Kawalerka Mińsk Mazowiecki | Kawalerka na Wynajem | Mieszkanie na Wynajem | Wynajem w Mińsku Mazowieckim | Mieszkanie z Balkonem | 1 Pokój Wynajem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie (33.26 m2) na parterze z ogródkiem 16 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

500 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Sosnkowskiego Mieszkanie znajduje się w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 200 zł31 m² 71,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta premium Piękna kawalerka do wynajęcia od zaraz! opis Do wynajęcia 1 pokoje mieszkanie w nowej inwestycji firmy Konstans o powierzchni 30,87 mkw w bloku z 2023 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

407 500 zł34 m² 11 985,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł59 m² 9 870,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje ul Siennicka, mińsk Maz Duży balkon *** Blisko las *** Blok z 2014 roku Pragniesz zamieszkać w spokojnej części miasta i blisko lasu? Nie chcesz tracić czasu na remonty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Mińsk Mazowiecki

Centrum,Mińsk Mazowiecki

389 000 zł29 m² 13 793 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnie 29m2. Jest to przytulna nieruchomość na parterze położona przy pkp Mińsk Mazowiecki. Mieszkanie znajduje się na ulicy Wesołej. Opis mieszkania: na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Centrum,Mińsk Mazowiecki

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania w samym centrum Mińska Mazowieckiego (ul. Piłsudskiego). Idealne dla osób które cenią sobie komfort i spokój a jednocześnie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sosnkowskiego

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

395 000 zł72 m² 5 486,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania w bardzo okazyjnej cenie duże, dwustronne, jasne mieszkanie na osiedlu Kolejarz. Okolica jest cicha, zielona, zaraz obok lasu. Idealne dla rodziny z racji bliskości szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 PLM Warszawa

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

399 987 zł37 m² 10 810,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio przestronne mieszkanie (kawalerka) na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku, idealne dla tych, którzy marzą o przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie (57m2) na 2 piętrze w trzy piętrowym budynku w cichej i spokojnej okolicy na ul. Toruńskiej w Mińsku Mazowieckim. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 PLM Warszawa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł63 m² 9 888,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja Mieszkania: *lokalizacja: mińsk Mazowiecki Ulica 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa 3 *metraż: 62,7 m/kw + duży balkon , piwnica 7,9 m/kw, miejsca postojowe na terenie wspólnoty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim przy ul. Sosnkowskiego. Blok z 2011 r. Mieszkanie mieści się na 1piętrze w bloku 3-poętrowym i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł27 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio kawalerkę (27m2) na drugim piętrze z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone i wyposażone jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Topolowej, bardzo blisko parku miejskiego. Mieszkanie o powierzchni 68m2, usytuowane na trzecim piętrze, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

409 000 zł48 m² 8 480,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w dogodnej lokalizacji przy ulicy Siennickiej w Mińsku Mazowieckim. Na powierzchnię 48,23 m2 tej nieruchomości składają się: 2 przestronne.