dowolna

Mieszkania wyremontowane Mińsk Mazowiecki - Oferty sprzedaży i wynajmu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

460 000 zł48,23 m² 9 537,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,23 m , położone przy ul. Siennickiej w Mińsku Mazowieckim. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł59,10 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie(59,10m2) w kamienicy bezczynszowej w Mińsku Mazowieckim dla niepalących i bez zwierząt. Widna oddzielna kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 PLM Warszawa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

594 000 zł55,50 m² 10 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje gotowe do zamieszkania Zapraszam do zakupu mieszkania , które znajduje się w świetnym punkcie miasta i łączy w sobie funkcjonalność i wygodę. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 900 zł60 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60m2 położone na 4 z 5 pięter w bloku z windą przy ul. Piłsudskiego 47 "stacja Mińsk" z pięknym widokiem na panoramę miasta. Trzy pokoje(.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szpitalna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł61,90 m² 12 907,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferujemy do sprzedania mieszkanie, idealne dla rodziny, w dobrej lokalizacji w Mińsku Mazowieckim na ul. Szpitalnej o powierzchni użytkowej 61,9m2 (70m2 pierwszy poziom, 35m2 drugi poziom,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80,40 m² 8 694,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż przestronne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 3 piętrze budynku z 2011 r., w spokojnej części Mińska Mazowieckiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52,80 m² 13 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki i zacząć mieszkać, a jednocześnie zależy Ci na przestrzeni, świetnym rozkładzie - ta oferta spełni wszystkie te oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

685 000 zł75 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie zarezerwowane! 0% prowizji od kupującego! 4-pokojowe mieszkanie W atrakcyjnej cenie - 9133,33zł/m2 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

589 000 zł59,70 m² 9 866 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe 3 pokoje Na sprzedaż przestronne mieszkanie we wschodniej części miasta przy ulicy Warszawskiej 250 w Mińsku Mazowieckim. Lokal mieszkalny o powierzchni 59,70 mkw składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Centrum,Mińsk Mazowiecki

5 500 zł120 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament - 120m2 położony na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Kazikowskiego w Mińsku Mazowieckim. Dwie sypialnie połączone dużym balkonem(wystawa wschodnia), duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m2, położone w samym centrum miasta, na 2 piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

823 000 zł83,60 m² 9 844,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,60 m w Mińsku Mazowieckim na ul. Cichej 1 To propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w spokojnej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

37 mkw do wynajęcia od już Na wynajem komfortowe 1 pokojowe mieszkanie na osiedlu Siennicka w Mińsku Mazowieckim. Lokal mieszkalny mieści się na 2 piętrze z windą. Jest urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł61,34 m² 13 514,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o podwyższonym standardzie, wykończone z bardzo dobrych materiałów, dopracowane w detalach. Lokal nie był zamieszkany - jest świeży, czysty i gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

520 000 zł49,20 m² 10 569,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,2m2, po generalnym remoncie, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się. Usytuowane na I piętrze w bloku zlokalizowanym w Mińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Centrum,Mińsk Mazowiecki

560 000 zł65 m² 8 622,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Mińska Mazowieckiego - komfortowe wykończenie wnętrza. Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Centrum,Mińsk Mazowiecki

2 200 zł49 m² 45,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieszkanie dwupokojowe z oddzielna kuchnią, przedpokój, umeblowane, dwa mioejsca do spania ( duży pokój i sypialnia), wbudowane obszerne szafy, deska do prasowania, odkurzacz,. wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

370 000 zł31 m² 12 091,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż mieszkanie gotowe do zamieszkania w Centrum Mińska Mazowieckiego. Powierzchnia: 30,6 m2 Atuty: - doskonała lokalizacja z dostępem m.in. do licznych punktów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Kościelna,Mińsk Mazowiecki

599 000 zł48 m² 12 440,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,15 m2 o wysokim standardzie, zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim. Nowoczesne osiedle zapewnia bezpieczeństwo, to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Szpitalnej w Mińsku Mazowieckim o powierzchni 63 m2 + piwnica. Blok wybudowany w 1999r wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Kościelna,Mińsk Mazowiecki

799 000 zł70 m² 11 351 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,39 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mińska Mazowieckiego. Mieszkanie jest w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowa

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

585 000 zł46 m² 12 823,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 45, 62m , położone w cichej i rozwijającej się części Mińska Mazowieckiego. Gotowe do zamieszkania. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrówki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł38 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz słonecznego, wykończonego mieszkania w bezpiecznej okolicy bez problemów z parkowaniem? To mieszkanie jest dla Ciebe! Dostępne od zaraz! Bezpośrednio! Gotowe do wprowadzenia 38m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spółdzielcza

Centrum,Mińsk Mazowiecki

1 250 000 zł93 m² 13 422,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu luksusowego, 4-pokojowego mieszkania, położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mińska Mazowieckiego. Mieszkanie powierzchni 93,13 m2 znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szarych Szeregów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

610 000 zł85 m² 7 205,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łupińskiego

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

375 000 zł35 m² 10 593,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,4 , położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku na ul. Jana Łupińskego. To doskonała okazja dla osób, które poszukują lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 200 zł49 m² 45,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, kuchnia oddzielnie, łazienka,. W sypialni i korytarzu zabudowane obszerne szafy, kuchnia wyposażona w kuchnię elektryczną, ,lodówkę. Łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

494 000 zł49 m² 10 081,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji To nie są wizualizację! Zdjęcia przedstawiają realne mieszkanie! Posiadamy również świeżo wykończony dom wolnostojący pod Mińskiem Mazowieckim za 798.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa

Anielina,Mińsk Mazowiecki

556 920 zł44 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie w Mińsku Mazowieckim, położone na nowoczesnym i przyjaznym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, wyposażone w sprzęt agd i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siennicka

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

799 000 zł74 m² 10 766,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Prezentuję czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Siennickiej w Mińsku Mazowieckim. Osiedle "siennicka" łączy w sobie dobrą jakość budownictwa z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błonie

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam przytulne mieszkanie na drugim piętrze w bloku. Składa się z otwartego salonu z kuchnią, dwóch pokoi ( sypialnia oraz pokój dziecięcy) i łazienki. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urządzone mieszkanie na wynajem Oferuję Państwu 2 pokojowe w pełni umeblowane i urządzone mieszkanie w ścisłym centrum Mińska Mazowieckiego. Lokal mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

559 000 zł51 m² 10 918 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

R e Z E R W A C J A ! mieszkanie W doskonałej lokalizacji gotowe do wprowadzenia całe umeblowane. Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 51.20m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 800 zł28 m² 63,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** Ładna kawalerka na wynajem *** wynajem już od maja 2025 roku Na wynajem kawalerka w Mińsku Mazowieckim przy ul. Świętokrzyskiej 84 o powierzchni 28,29 m na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

455 000 zł34 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gotowe do wprowadzenia idealne mieszkanie w centrum z własnym miejscem w garażu podziemnym! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

560 000 zł53 m² 10 500,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania położonego blisko centrum Mińska. W pobliżu osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, sklepy, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

580 000 zł46 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania na Osiedlu Siennicka w Mińsku-Mazowieckim. Osiedle jest strzeżone, położone w pobliżu Kampinowskiego Parku Narodowego, gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 PLM Warszawa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

641 700 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55,80 m położonego przy ulicy 1 plm Warszawa w Mińsku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

579 000 zł48 m² 11 987,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Piękne, wyremontowane mieszkanie w świetnej okolicy. Wejścia do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. Salon połączony częściowo z kuchnią, oddzielony barkiem. Bardzo ładna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błonie

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

679 000 zł60 m² 11 354,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z ogródkiem i garderobą o pow. 59,80 m2, w centrum Mińska - Mazowieckiego. Usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

362 000 zł35 m² 10 313,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Idealne pod inwestycje Zapraszam do zakupu przytulnego 2 pokojowego mieszkania położonego na 2 piętrze w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej 196. Lokal mieszkalny ma 35, 1 mkw i posiada.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij