dowolna

Mieszkania na sprzedaż Mińsk Mazowiecki - Oferty „sprzedam mieszkanie”

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł48 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja! Sprzedam bezpośrednio przestronne, ustawne, rozkładowe ( wschód- zachód), widne mieszkanie po generalnym remoncie w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Dąbrówki 41, o powierzchni 48,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

410 000 zł66 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim przy ul. Piłsudskiego, o powierzchni 65,7m2, usytuowane na drugim pietrze. Wewnątrz znajduje się: duża umeblowana kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

435 000 zł55 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Kopernika, o powierzchni 55m2. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł59 m² 8 347,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania na parterze na zamkniętym osiedlu w dobrym punkcie komunikacyjnym miasta Mińsk Mazowiecki. Lokal mieszkalny to -strefa dziennej na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

230 000 zł29 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Mińska Mazowieckiego, przy ul. Kopernika, o powierzchni 29m2. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze. Składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siennicka

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł46 m² 9 261,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni, mieszkanie- 46,43 m2 , ogródek - 45,58m2! Mieszkanie usytuowane jest na parterze bloku mieszkalnego w Mińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

333 000 zł37 m² 8 898,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

1 pokojowe gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż 37,42 m2 wykończone w wysokim standardzie w Mińsku Mazowieckim przy ul. Siennickiej. Lokal mieszkalny wg pierwotnego projektu był 2 pokojowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł52 m² 8 094,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyposażone 2 pokoje na sprzedaż Oferuję Państwu na sprzedaż urządzone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,89 m2. Idealne dla pary, osób starszych lub rodziny z dzieckiem oraz na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Warszawskiej (okolice zus-u i targowiska miejskiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 49m2 + loggia + komórka lokatorska garaż dodatkowo płatny 30tys.zł Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49m2. Blok zlokalizowany w Mińsku Mazowieckim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miodowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

390 000 zł72 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2, położone w samym centrum Mińska Mazowieckiego. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł49 m² 8 184,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Okazja! mieszkanie 48,75m2 Z dwoma ogródkami 46,88m2 i 14,02m2 Oferujemy do sprzedaży mieszkania zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim na ul. Siennickiej (przy szkole podstawowej) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

340 000 zł42 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zdjęcia przedstawiają obecny stan mieszkania! W ciągu kilku tygodni zostanie wycyklinowana podłoga, pomalowane ściany na jasny kolor oraz wymienione drzwi wewnętrzne! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

478 000 zł71 m² 6 703,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w bardzo cichej i spokojnej okolicy Mińska Mazowieckiego przy ul. Sosnkowskiego. Usytuowane na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania 71,31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

33 m2 parter Oferuje Państwu na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw na parterze. Lokal składa się z: łazienki z kabiną prysznicową przedpokoju z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

395 000 zł72 m² 5 486,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w bardzo cichej i spokojnej okolicy Mińska Mazowieckiego przy ul. Sosnkowskiego. Usytuowane na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania 72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

237 000 zł30 m² 7 953,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dobra inwestycja! kawalerka W centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży kawalerkę zlokalizowaną w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Warszawskiej (okolice zus-u i targowiska miejskiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

478 000 zł68 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - 3 pokoje o powierzchni 68m2 w bloku wybudowanym w 2004r. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Budowlanej, zarządzany przez Wspólnotę. Zadbane, spokojne sąsiedztwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wyszyńskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

220 000 zł27 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Mińska Mazowieckiego, przy ul. Wyszyńskiego, bardzo blisko stacji pkp/pks. Powierzchnia 27m2, usytuowane na parterze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Sosnkowskiego, usytuowane na pierwszym pietrze. Powierzchnia mieszkania 60m2, składa się z dużego salonu ok. 25m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siennicka

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

! 3 pokoje 2 ogródki! Oferuje do sprzedaży mieszkanie w bloku przy ul. Siennickiej nieopodal lasu. Lokal usytuowany na parterze i składa się z - umeblowanej kuchni otwartej na pokój, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

410 000 zł73 m² 5 621,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Duże mieszkanie dla rodziny! Na sprzedaż duże, słoneczne mieszkanie o powierzchni 72,94 m usytuowane na I piętrze przy ul. Sosnkowskiego w Mińsku Mazowieckim. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

***** 1 pokojowe 1 piętro ****** Do sprzedania przytulne i ciche mieszkanko na 1 piętrze w bloku z 2010 roku na zamkniętym osiedlu przy ul. Piłsudskiego w Mińsku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgoda

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

229 000 zł32 m² 7 156,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ulicy Zgoda. Mieszkanie o powierzchni 32m2, usytuowane na parterze, w bloku z 2000r. Wewnątrz znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budowlana

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

314 500 zł38 m² 8 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferuję Państwu na sprzedaż komfortową, przytulną kawalerkę o powierzchni 37m2, położonej w Mińsku Mazowieckim. Znajduje się ona na 3 piętrze trzypiętrowego bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż komfortowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, położone w ścisłym centrum Mińska Mazowieckiego. Znajduje się ono na 1 piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

400 000 zł54 m² 7 339,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

! nowa niższa cena! ładne 2 pokoje na 1 pętrze! Oferuję na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze na nowoczesnym osiedlu blisko lasu a zarazem dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

440 000 zł62 m² 7 131,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4- pokojowe ,rozkładowe mieszkanie w samym centrum miasta o powierzchni 61,70 m2 znajdujące się w Mińsku Mazowieckim przy ul. Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł61 m² 5 766,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 3- pokojowe , przestrzenne i klimatyczne mieszkanie (wysokość 2,90). Mieszkanie w bloku z cegły z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji, wysokość i układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie W ścisłym centrum miasta! Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta , idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż duże 3-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 75m, usytuowane na trzecim piętrze bloku mieszkalnego w Mińsku Mazowieckim przy ul. Budowlanej na zadbanym osiedlu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży przestronne, ustawne i widne mieszkanie, w Mińsku Mazowiecki przy ul. Topolowej, o powierzchni 48,5m2. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł59 m² 9 369,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu przy Gen. Sosnkowskiego 12. Mieszkanie o powierzchni 58,7m składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

329 000 zł48 m² 6 783,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta! Wszystkie media miejskie. Cena podlega negocjacji! Oferujemy do sprzedaży przestronne, ustawne i widne mieszkanie, w centrum miasta Mińsk Mazowiecki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

329 000 zł48 m² 6 783,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży przestronne, ustawne i widne mieszkanie, w centrum miasta Mińsk Mazowiecki przy ul. Topolowej, o powierzchni 48,5m2. Usytuowane na trzecim piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

340 000 zł38 m² 8 877,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w Mińsku Mazowiecki, usytuowane w bloku z 2018r., na trzecim piętrze. Powierzchni 38,3m2 + balkon + piwnica 2,88m2. Wewnątrz znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

440 000 zł65 m² 6 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 65m2 + loggia + piwnica + wnęka na korytarzu do zagospodarowania wg własnych potrzeb 8m2! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65m2. Blok zlokalizowany w Mińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 52m2 + antresola 13m2! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Szpitalnej, w bloku z 1998r, o powierzchni 52m2, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Stary Rynek

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

370 000 zł75 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, położone w samym centrum Mińska Mazowieckiego (stary Rynek). Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Nadrzecznej. Usytuowane jest na pierwszym piętrze, jego powierzchnia to 60m2. Składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim przy ul. Kościuszki, bardzo blisko stacji pkp/pks. Powierzchnia mieszkania 57m2, usytuowane na wysokim parterze, w bloku.