Dom, ul. Kolejowa

Kolejowa, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

  • 1 250 000 zł
  • 175 m²
  • 7 142,86 zł/m²

Zdjęcie

Wojciech Machała

Skontaktuj się

Dom, ul. Kolejowa

Kolejowa, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 250 000 zł

175 m²

7 142,86 zł/m²

Dom, ul. Kolejowa

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 250 000 zł 175 m² 7 142,86 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
954 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1970

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

954 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1970

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 250 000 zł (7 142,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 175 m² (145 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi, 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1970
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: eternit
  •   okna: plastikowe, aluminiowe
  • Działka: 954 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, własne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: DEVELOPERGO Sp. z o.o., zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1097/10281/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący z warsztatem 300 m² - mieszkaj i prowadź biznes w jednym miejscu
Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona na ogrodzonej działce o powierzchni 954 m². W skład nieruchomości wchodzi dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 145 m² oraz zabudowa warsztatowo-usługowa o powierzchni około 300 m².
To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort mieszkania z możliwością prowadzenia własnej działalności gospodarczej. (...)

Agent

Wojciech Machała

662 414...

662 414 160

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości