Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Mińsk Mazowiecki Targówka

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

850 000 zł217 m² 3 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Murowany dom z końca 80-tych lat XX wieku czyli położony na działce w świetnej lokalizacji. Nowe Miasto, blisko bazaru a więc w Centrum osiedla domów jednorodzinnych. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

977 000 zł1 222 m² 799,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 12 arów (1222 m ), położona w pobliżu centrum Mińska Mazowieckiego, dzielnica Nowe Miasto. Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł75 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie zarezerwowane! 0% prowizji od kupującego! 4-pokojowe mieszkanie W atrakcyjnej cenie - 9133,33zł/m2 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł138 m² 6 876,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Dom na sprzedaż Mińsk Mazowiecki | bliźniak 138 m | ogród | pompa ciepła | ul. Ludowa | stan deweloperski | dom pasywny | dom energooszczędny Biuro Nieruchomości Kwadrat oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

37 mkw do wynajęcia od już Na wynajem komfortowe 1 pokojowe mieszkanie na osiedlu Siennicka w Mińsku Mazowieckim. Lokal mieszkalny mieści się na 2 piętrze z windą. Jest urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł168 m² 5 059,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:382 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 168m2, znajdujący się w cichej części Mińska Mazowieckiego. Nieruchomość trzy kondygnacyjna + strych. Na parterze (z oddzielnym wejściem).

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł77 m² 11 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

** na sprzedaż bardzo ładne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego bloku z windą, oddanego do użytku w 2018 roku!.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł61,34 m² 13 514,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o podwyższonym standardzie, wykończone z bardzo dobrych materiałów, dopracowane w detalach. Lokal nie był zamieszkany - jest świeży, czysty i gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł340 m² 4 970,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze usługowym, położona w granicach miasta Mińsk Mazowiecki, oferująca szerokie możliwości inwestycyjne i prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

32,31 zł/m²260 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-handlowa w Stojadłach. Powierzchnia użytkowa 260m2 : Biuro 1 21,42m2 Biuro2 21,42m2 Biuro 3 21,42m2 Sala Konferencyjna/handlowa 127,9m2 Wc 1 9,12m2 Wc 2 18,00m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

395 000 zł48 m² 8 144,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie o powierzchni 48.5m w odnowionym i ocieplonym bloku. 3 pokoje, łazienka z wc, oddzielna kuchnia w pełni wyposażona (lodówka, piekarnik, zmywarka, płyta gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Targówka, 0,5km do granic Mińska Mazowieckiego. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedlowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

145 000 zł1 300 m² 111,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę Mińsk Maz. oś.Targówka, 1300m2 przy ul.Osiedlowej Doprowadzone wszystkie media: gaz, prąd, woda, kanalizacja planowana niebawem, inwestycja już powinna być rozpoczęta wg planów.