Mieszkanie, ul. Łupińskiego

Łupińskiego, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

  • 368 000 zł
  • 35,40 m²
  • 10 395,48 zł/m²

Zdjęcie

Karol

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Łupińskiego

Łupińskiego, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

zaktualizowane:
23 maja 2026

368 000 zł

35,40 m²

10 395,48 zł/m²

Mieszkanie, ul. Łupińskiego

Zaktualizowane: 23 maja 2026

368 000 zł 35,40 m² 10 395,48 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
-
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1997
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

-

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1997

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 368 000 zł (10 395,48 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 35,40 m² (41,90 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: częściowo wymienione, plastikowe, drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1997
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro , dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (3 m²), piwnica 3,50 m²
  • Czynsz: 398 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 23.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2-pok 35,4m2 przestronne, funkcjonalne, widna kuchnia, blisko PKP

Sprzedam mieszkanie o pow. 35,4 m2 na trzecim piętrze w bloku przy ul. Łupińskiego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu (3 m2), do mieszkania przynależy piwnica (3,5 m2). W sąsiedztwie bloku znajdują się sklepy, poczta, ośrodek zdrowia, siłownia, przedszkole etc. (...)

Agent

Karol

600 325...

600 325 343

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość