Mieszkanie

Klonowa, Anielina, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

  • 560 000 zł
  • 44,76 m²
  • 12 511,17 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Piętka

Skontaktuj się

Mieszkanie

Klonowa, Anielina, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

zaktualizowane:
17 maja 2026

560 000 zł

44,76 m²

12 511,17 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 17 maja 2026

560 000 zł 44,76 m² 12 511,17 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-22 | 15:00 - 18:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2018
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Dzień pokazowy

22 maja 2026
od 15:00 do 18:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2018

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 560 000 zł (12 511,17 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 44,76 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2018
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,85 m²), piwnica 1,70 m²
  • Czynsz: 570 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DZIEŃ OTWARTY- piątek 22.05, godz. 15:00-18:00
(wymagane wcześniejsze potwierdzenie godziny prezentacji)

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,76 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, wybudowanego przez cenionego lokalnego dewelopera PHU Partner. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mińska Mazowieckiego. (...)

Agent

Maciej Piętka

575 516...

575 516 244

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.