dowolna

Mieszkania Mińsk Mazowiecki – oferty mieszkań na Mazowszu

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować wynajem nowoczesnego, nigdy wcześniej niezamieszkałego mieszkania w Mińsku Mazowieckim, w prestiżowej inwestycji cemton przy ul. Daszyńskiego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

529 000 zł46 m² 11 575,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje blisko lasu Oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 45,7 mkw. Na powierzchnię mieszkania składa się: salon z aneksem kuchennym sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,25 m , usytuowane w nowoczesnym bloku mieszkalnym. Idealne dla osób ceniących wygodę, przestrzeń i spokój. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania w Mińsku Mazowieckim. Cicha i spokojna okolica, rozwijająca się infrastruktura oraz doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Centrum,Mińsk Mazowiecki

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o powierzchni 47,6 m2. Wewnątrz znajdują się dwa przestronne pokoje, w tym duży połączony z kuchnią, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

689 000 zł59 m² 11 638,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie przy ulicy Budowlanej w Mińsku Mazowieckim Dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 59,2 m2. doskonała lokalizacja : blisko sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, park generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błonie

Centrum,Mińsk Mazowiecki

280 000 zł31 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Błonie 7 Nieruchomość doskonała dla pary jak również świetna inwestycja pod wynajem. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

912 224 zł79 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Piękne 4 pokojowe Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Mińsku Mazowieckim przy ul. Siennickiej. Mieszkanie na nowym osiedlu, w pobliżu lasu o powierzchni 78,64 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 600 zł62 m² 42,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem, w otoczeniu terenów zielonych? Zapraszam zapoznaj się z ofertą! Prezentuje Państwu mieszkanie na osiedlu " Leśny Zakątek " przy ulicy Stankowizna w Mińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Centrum,Mińsk Mazowiecki

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Blok w nowym budownictwie na ul. 11 Listopada 4, oddany do użytku w 2003 roku, niedawno przeprowadzono termoizolacje i odnowiono elewację bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Miodowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Ładne, funkcjonalne 43 m kw. mieszkanie (salon, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc i przedpokój) w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Miodowej. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mleczarska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

465 000 zł54 m² 8 659 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, w bliskim otoczeniu lasów? Zapraszam zapoznaj się z ofertą. Prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

448 000 zł33 m² 13 425,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zerezerwowane Nowoczesna kawalerka z miejscem parkingowym tuż przy dworcu pkp Mińsk Mazowiecki. Cena do negocjacji! Apartamentowiec z 2022 r., ulica Wesoła 1F, powierzchnia mieszkania 33,37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Daszyńskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł26 m² 94,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa pięknie wykończona kawalerka Przestronna, słoneczna kawalerka , wykończona materiałami najwyższej jakości z dbałością o każdy szczegół. Znajduje się na 5 piętrze wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Centrum,Mińsk Mazowiecki

576 000 zł48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszanie na sprzedaż, bezpośrednio od właściciela, mińsk Mazowiecki, ul. Siennicka 19. Blok oddany do użytkowania w 2013 roku. Mieszkanie dwupokojowe z wydzieloną kuchnią(jak na zdjęciu),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

437 000 zł36 m² 11 972,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

2 pokoje na 1 piętrze Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania na 1 piętrze w Mińsku Mazowieckim przy ul. Warszawskiej 212. Lokal mieszkalny posiada idealny układ i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

539 000 zł62 m² 8 764,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje w centrum miasta Prezentuję Państwu przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w świetnym miejscu na mapie Mińska Mazowieckiego o powierzchni 61,5 mkw. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

571 000 zł44 m² 13 045,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mińsk Mazowiecki 3 pokoje parter Z ogródkiem! lokalizacja mieszkania: lokalizacja: mińsk Mazowiecki Ulica Tuwima 2a Metraż: 43,77 Piętro: parter + ogród Rok budowy: 2014 Nowe budownictwo Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

579 000 zł64 m² 9 061,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim położone przy ulicy Warszawskiej. Atrakcyjna lokalizacja to niezaprzeczalny atut tej oferty. Może stanowić znakomity lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim położone przy ulicy Sosnkowskiego. Atrakcyjna lokalizacja to niezaprzeczalny atut tej oferty. Może stanowić znakomity lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Centrum,Mińsk Mazowiecki

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 56m2. Położone jest na pierwszym piętrze w miejscowości Janów na ulicy Strażackiej. Jest to przytulna nieruchomość. Doskonała okazja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

689 000 zł59 m² 11 638,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mirosza

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 37 m3 - wysoki standard Oferuję na wynajem mieszkanie przy ulicy Mirosza 1 w Mińsku Mazowieckim, o metrażu 37 m2 Budynek został oddany do użytku na jesień 2022 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 PLM Warszawa

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

495 000 zł59 m² 8 389,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo wygodne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 59 m2, położone w Mińsku Mazowieckim. Mieszkanie ulokowane jest na 1 piętrze w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

717 000 zł60 m² 11 890,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie przy pkp Mińsk Mazowiecki od ul. Kazikowskiego (adres Daszyńskiego 4) 5 min do stacji pkp , bardzo dobre połączenie w stronę Warszawy, siedlec) Nowe budownictwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

549 000 zł62 m² 8 859,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, przy ulicy Chełmońskiego w Mińsku Mazowieckim. Całkowita powierzchnia wynosi: 61,97 m2 Nieruchomość składa z: trzech niezależnych, ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawskie Przedmieście

Nowe Miasto,Mińsk Mazowiecki

720 000 zł62 m² 12 342,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 62m2. Położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku na ul. Warszawskie Przedmieście 38 Jest to przytulna nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

780 000 zł67 m² 11 641,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe - 67m2 w Mińsku Mazowieckim, ul. Wesoła (róg Sosnowej). Mieszkanie w stanie do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania z nowoczesnym wystrojem? A może zależy Ci na wysokim standardzie wykończenia? Zapraszam, zapoznaj się z ofertą. Na wynajem przytulne mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Funkcjonalne 2 pokoje z ogródkiem Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania na parterze w Mińsku Mazowieckim przy ul. Siennickiej 19. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

607 840 zł42 m² 14 472,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż bezpośrednio 2- pokojowe nowe mieszkanie 41,92m2 na parterze z tarasem 4,28m2 oraz ogródkiem 19,02m2. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Zachodnia,Mińsk Mazowiecki

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m , zlokalizowane w centralnej części Mińska Mazowieckiego przy spokojnej ulicy. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stankowizna

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

881 000 zł73 m² 11 997,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnie 73 m2 i położone jest na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość do własnej aranżacji, z ogromnym potencjałem i masą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

276 000 zł35 m² 7 990,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,54 mkw przy ulicy Sosnkowskiego w Mińsku Mazowieckim. Lokal mieszkalny usytuowany jest na 1 piętrze, składa się z : - pokoju, - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

671 000 zł52 m² 12 903,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kompaktowy apartament z dużym tarasem 25 minut samochodem od Warszawy. Oferta prywatna. Agencjom dziękuję. Jeśli szukasz kompaktowego mieszkania, wygodnego, ze świetnym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

685 000 zł59 m² 11 567 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

0% prowizji od kupującego! całkowicie wyposażone mieszkanie Z dużym balkonem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Tuwima, w bloku z 2014r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadrzeczna

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

2 000 zł36 m² 55,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Mińsku Mazowieckim | Kawalerka Mińsk Mazowiecki | Kawalerka na Wynajem | Mieszkanie na Wynajem | Wynajem w Mińsku Mazowieckim | Mieszkanie z Balkonem | 1 Pokój Wynajem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

640 000 zł53 m² 12 075,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania mieszczącego się w bloku przy ul. Warszawskie Przedmieście w Mińsku Mazowieckim. Mieszkanie bardzo zadbane, urządzane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Mińsk Mazowiecki

799 000 zł85 m² 9 398,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 85 m2 z dwoma balkonami w zacisznej części Mińska Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze bloku o niskiej zabudowie (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie (33.26 m2) na parterze z ogródkiem 16 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

0% prowizji od kupującego! mieszkanie 48m2 + balkon + komórka lokatorska Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2. Blok zlokalizowany w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Warszawskiej.