dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Mińsk Mazowiecki - Sprzedaż i wynajem

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje w dobrej cenie gotowe do wprowadzenia. Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania na 3 piętrze położonego we wschodniej części miasta Mińsk Mazowiecki. Mieszkanie po remoncie, czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

* bezpośrednio *48 m2 3 pokoje *centrum Minska - Kopernika 4 * Po generalnym remoncie. Sprzedam mieszkanie w Mińsku Mazowieckim znajdujące się przy ul. Kopernika 4. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne mieszkanie, które idealnie sprawdzi się dla singla / pary lub pod inwestycję. Położone na spokojnym osiedlu z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. Świetne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

395 000 zł48 m² 8 144,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie o powierzchni 48.5m w odnowionym i ocieplonym bloku. 3 pokoje, łazienka z wc, oddzielna kuchnia w pełni wyposażona (lodówka, piekarnik, zmywarka, płyta gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siennicka

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokojowe mieszkanie 48m2 + ogródek 88 m2+ miejsce parkingowe podziemne (30tys.zł) Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Siennickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł48 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja! Sprzedam bezpośrednio przestronne, ustawne, rozkładowe ( wschód- zachód), widne mieszkanie po generalnym remoncie w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Dąbrówki 41, o powierzchni 48,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł59 m² 8 347,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania na parterze na zamkniętym osiedlu w dobrym punkcie komunikacyjnym miasta Mińsk Mazowiecki. Lokal mieszkalny to -strefa dziennej na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siennicka

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł46 m² 9 261,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni, mieszkanie- 46,43 m2 , ogródek - 45,58m2! Mieszkanie usytuowane jest na parterze bloku mieszkalnego w Mińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

333 000 zł37 m² 8 898,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

1 pokojowe gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż 37,42 m2 wykończone w wysokim standardzie w Mińsku Mazowieckim przy ul. Siennickiej. Lokal mieszkalny wg pierwotnego projektu był 2 pokojowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł52 m² 8 094,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyposażone 2 pokoje na sprzedaż Oferuję Państwu na sprzedaż urządzone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,89 m2. Idealne dla pary, osób starszych lub rodziny z dzieckiem oraz na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

33 m2 parter Oferuje Państwu na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw na parterze. Lokal składa się z: łazienki z kabiną prysznicową przedpokoju z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wesoła

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w Mińsku Mazowieckim przy ul. Wesołej o powierzchni 57 m2 usytuowane na 3 piętrze. Mieszkanie w nowym bloku z windą, monitoringiem, cała nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siennicka

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

! 3 pokoje 2 ogródki! Oferuje do sprzedaży mieszkanie w bloku przy ul. Siennickiej nieopodal lasu. Lokal usytuowany na parterze i składa się z - umeblowanej kuchni otwartej na pokój, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

410 000 zł73 m² 5 621,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Duże mieszkanie dla rodziny! Na sprzedaż duże, słoneczne mieszkanie o powierzchni 72,94 m usytuowane na I piętrze przy ul. Sosnkowskiego w Mińsku Mazowieckim. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

***** 1 pokojowe 1 piętro ****** Do sprzedania przytulne i ciche mieszkanko na 1 piętrze w bloku z 2010 roku na zamkniętym osiedlu przy ul. Piłsudskiego w Mińsku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sędomierska

Anielina,Mińsk Mazowiecki

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie 36m, 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka, duża loggia, IV piętro. Blok ocieplony, wymienione okna i drzwi wejściowe, łazienka po generalnym remoncie. W okolicy szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

300 000 zł55 m² 5 415,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne zadbane mieszkanie, położone przy ul. Śniadeckich na pierwszym piętrze. Mieszkanie, czyste, zadbane. Do mieszkania przynależna jest piwnica, pod blokiem znajduje się garaż podziemny, cały teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

800 zł56 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio bardzo ładne i przytulne mieszkanie w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Szpitalnej 17a. 2 pokoje 53m2, widna kuchnia z wyposażeniem, łazienka z wanną, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

245 000 zł51 m² 4 832,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne 2 pokojowe mieszkanie na parterze z winda położone w idealnej lokalizacji na ul Cichej.W pobliżu szkoły,przedszkola,sklepy,przystanek bags i PKS.cicha i przyjemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Okazja! piękne mieszkanie nie wymagające remontu! Do sprzedania piękne 47m2 , trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w Mińsku Mazowieckim. Mieszkanie jest nowe w stanie idealnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazikowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 750 zł67 m² 26,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, budynek mieszkalno - usługowy z inteligentnie zaplanowanymi przestrzeniami o bardzo estetycznej architekturze to gwarancja komfortu dla potencjalnych mieszkańców. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazikowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 738 zł67 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazikowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 720 zł57 m² 30,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne 3-pokojowe mieszkanie 57 m.kw. po gruntownym remoncie (nowe podłogi, drzwi wewnętrzne i antywłamaniowe wejściowe, nowa zabudowa kuchenna): świeże, czyste i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe 34m kw wysoki parter w Mińsku Mazowieckim. Wszystkie media miejskie, gaz ziemny, woda ciepła miejska, mieszkanie ciepłe, corocznie zwrot nadpłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Cena: 399 000 pln do negocjacji. W cenie mieszkania - miejsce parkingowe w garażu podziemnym i pomieszczenie gospodarcze. Najważniejsze informacje: nowe mieszkanie (blok oddany w maju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Mińsku Mazowieckim, położone na parterze na ul. Toruńskiej, o powierzchni 47m2. Mieszkanie dwupokojowe po remoncie, przerobione na trzypokojowe. Podłoga w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błonie

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

180 000 zł47 m² 3 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne 2 pokojowe rozkładowe, słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie w cichej części Mińska Mazowieckiego przy ul. Błonie. Mieszkanie ciche, bardzo ciepłe. Atrakcyjna lokalizacja spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

149 000 zł47 m² 3 170,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie w spokojnej okolicy niedaleko od Warszawy. Cena okazyjna, obowiązuje tylko przez najbliższy czas. Jeżeli nie uda się sprzedać mieszkania w ciągu najbliższego okresu cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 100 zł63 m² 17,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie 61 m2 w nowym budownictwie, ul Cicha, pierwsze piętro / 3 pokoje, kuchnia, łaz. wc. Ładne, bardzo jasne, w pełni wykończone, częściowo umeblowane. Blok ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mińsk Mazowiecki

Przy Ratuszu,Mińsk Mazowiecki

299 000 zł68 m² 4 377,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ładne, słoneczne mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, gotowe do zamieszkania w bardzo dobrym stanie. Salon od południa z wyjściem na duży balkon, oddzielna kuchnia, duża łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyremontowane, dobrze wyposażone, ciepłe, dwustronne mieszkanie 56 m2 z piwnicą 4 m2 oraz z udziałem w zamykanym parkingu 5 min. pieszo od dworca pkp (róg Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cicha

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

340 000 zł69 m² 4 927,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w dobrej lokalizacji. Dwópoziomowe, znajdujące się na grodzonym osiedlu. Podłogi i schody dębowe. Częśc mebli wykonana pod wymiar. Gotowe do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia przyjazne 2 pokojowe mieszkanie w cichej okolicy i na ulicy Cichej, więc wszystko się zgadza :) Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w budynku z 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 500 zł51 m² 29,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie (51,1 m2) na 3 piętrze w budynku mieszkalnym z 2010 r. w Mińsku Mazowieckim przy ul. Klonowej. Wykończone w nowoczesnym stylu, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

227 000 zł49 m² 4 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwustronne: płd-wsch. Mniejszy pokój z oknem na wschód o powierzchni 11,4m2. Większy, z oknem od strony południowej o powierzchni 19,2 m2. Widna, przestronna kuchnia 8,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do zamieszkania od zaraz, odświeżone, dwupokojowe mieszkanie na parterze. Mieszkanie środkowe, ciche i bardzo ciepłe.Budynek zadbany, ocieplony z nową elewacją, wymienione piony centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 37m w Mińsku Maz. ul. Sosnkowskiego 12, piętro 2/3. Blisko pkp i pks. Mieszkanie nowe, w nowym bloku oddanym do użytku w 2012r. Łazienka 5,7 m, sypialnia 9,2 m, salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 zł62 m² 18,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

wynajmę mieszkanie 61 m2 w nowym budownictwie, ul Cicha, i piętro / 3 pokoje, kuchnia, łaz. wc. ładne, bardzo jasne, w pełni wykończone, częściowo umeblowane. Blok ogrodzony.