dowolna

Mieszkania w centrum Mińsk Mazowiecki - Oferty sprzedaży i najmu

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

550 000 zł53,30 m² 10 318,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Centrum Mińska Mazowieckiego,1-sze piętro, brama na pilota, domofon, piwnica, miejsca parkingowe, blisko przychodnie,apteki, banki, sklepy, szkoły, również muzyczna, przedszkola, autobusy, pkp, wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,90 m² 8 330,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania, w którym życie z dziećmi będzie po prostu wygodne na co dzień? Tu wiele rzeczy masz dosłownie pod ręką. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 48 m w centrum Mińska Mazowieckiego doskonała lokalizacja. Konkrety i zalety: - ustawne mieszkanie przy ulicy Okrzei 27 - zlokalizowane na podwyższonym parterze - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,18 m² 11 233,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,18m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Błonie 1 w Mińsku Mazowieckim Szukasz miejsca, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

310 000 zł37,90 m² 8 179,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką o łącznej powierzchni 37,9 m , zlokalizowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w centrum Mińska.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szpitalna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł61,90 m² 12 907,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferujemy do sprzedania mieszkanie, idealne dla rodziny, w dobrej lokalizacji w Mińsku Mazowieckim na ul. Szpitalnej o powierzchni użytkowej 61,9m2 (70m2 pierwszy poziom, 35m2 drugi poziom,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

388 000 zł39,79 m² 9 751,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Rezerwacja ogłoszenie bezpośrednie ul. Miodowa 1, po generalnym remoncie, niski czynsz 314 zł Oferuję Państwu jasne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Atuty mieszkania: mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

685 000 zł75 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie zarezerwowane! 0% prowizji od kupującego! 4-pokojowe mieszkanie W atrakcyjnej cenie - 9133,33zł/m2 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

390 000 zł38 m² 10 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Kopernika, na parterze. Powierzchnia 38m2. Wewnątrz kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w bloku z cegły z 1967 roku na parterze przy ulicy Jana Pawła II 20C w Mińsku Mazowieckim. Jest to ścisłe centrum :.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł51 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Świetna oferta w sercu miasta! Tylko 8824 zł/m nie przegap tej okazji! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w ścisłym centrum Mińska Mazowieckiego - tuż przy deptaku. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 538 zł41,63 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji - Okrzei 9, mińsk Mazowiecki Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 41,63 m , położone w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł104 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II etap zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. - rezerwacja - Dom wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 143 zł40,09 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji - Okrzei 9, mińsk Mazowiecki Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 40,09 m , położone w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Daszyńskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 350 zł27,59 m² 85,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem | 27,59 m | Mińsk Mazowiecki | ładny układ | balkon Na wynajem komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 27,59 m , położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m2, położone w samym centrum miasta, na 2 piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł30,08 m² 10 970,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Na sprzedaż lokal inwestycyjny z możliwością zamieszkania | Centrum Mińska Mazowieckiego | 30,08 m Na sprzedaż lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35,07 m² 65,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe, stankowizna 44a Mińsk Mazowiecki Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,07 m w nowym bloku oddanym do użytku w 2024 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 zł61,07 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe, blisko Jednostki Wojskowej - Warszawska 250/106, mińsk Mazowiecki Nieruchomość o powierzchni 61,07 m . Znajdująca się na 3. piętrze (ostatnim) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

352 000 zł44 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania w sercu Mińska Mazowieckiego przy ulicy Topolowej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 400 zł44,90 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,9 m2 usytuowane na II piętrze bloku z windą przy ul. Warszawskiej w Mińsku Mazowieckim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

348 869 zł27,47 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji - Okrzei 9, mińsk Mazowiecki Na sprzedaż nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,47 m , położone w nowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,30 m² 11 529,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,30 m , zlokalizowane przy ul. gen. Sosnkowskiego w Mińsku Mazowieckim. Cena: 799 000 zł. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł61,77 m² 11 332,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,77 m , położone przy ul. Siennickiej 57a w Mińsku Mazowieckim. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł61,30 m² 8 140,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie, które stanowi doskonałą bazę do stworzenia wnętrza dokładnie według własnych potrzeb i gustu. Lokal wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł61,34 m² 13 514,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o podwyższonym standardzie, wykończone z bardzo dobrych materiałów, dopracowane w detalach. Lokal nie był zamieszkany - jest świeży, czysty i gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł43,91 m² 13 208,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz miejsca, które łączy rytm miasta z domowym spokojem? To mieszkanie w Mińsku Mazowieckim na ul. Wyszyńskiego to prawdziwa ,perełka na mapie miasta. Znajduje się w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 PLM Warszawa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

575 000 zł58,60 m² 9 812,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m , położone w Mińsku Mazowieckim przy ul. 1 plm.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 PLM Warszawa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

345 000 zł34,32 m² 10 052,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,32 m , położone na parterze budynku przy ul. 1-go plm.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w Housing Market! Na sprzedaż: jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Mińska Mazowieckiego - 39 m Na sprzedaż oferujemy komfortowe, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł54 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko u nas! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Mińska Mazowieckiego - 54 m Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błonie

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

550 000 zł47 m² 11 657,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

- nieruchomość dostępna tylko W estate - Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Mińska Mazowieckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i pięknie urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 56m2 + piwnica 10m2 + garaż murowany (+50tys.zł) Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Warszawskiej, o powierzchni 56m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie tuż obok centrum Mińska Mazowieckiego, przy ul. Spółdzielczej, w bloku z 2020r. Mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na drugim piętrze, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Centrum,Mińsk Mazowiecki

560 000 zł65 m² 8 622,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Mińska Mazowieckiego - komfortowe wykończenie wnętrza. Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

538 000 zł60 m² 8 981,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Centrum,Mińsk Mazowiecki

349 999 zł41 m² 8 536,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji uwaga nowa niższa cena jedynie 8500 za m2 Jeśli szukasz mieszkania z duszą, które czeka tylko na Twój pomysł i styl, to jest właśnie to! Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Centrum,Mińsk Mazowiecki

529 000 zł50 m² 10 686,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku na ul. Cichej 2. To doskonała okazja dla osób, które poszukują lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Centrum,Mińsk Mazowiecki

620 000 zł60 m² 10 350,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

W związku z moją nieobecnością proszę o kontakt w sprawie oferty wyłącznie z Piotrem Szymańskim Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 59,9m2. Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

370 000 zł31 m² 12 091,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż mieszkanie gotowe do zamieszkania w Centrum Mińska Mazowieckiego. Powierzchnia: 30,6 m2 Atuty: - doskonała lokalizacja z dostępem m.in. do licznych punktów usługowych,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij