dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim położone przy ulicy Sosnkowskiego. Atrakcyjna lokalizacja to niezaprzeczalny atut tej oferty. Może stanowić znakomity lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Parkowa,Mińsk Mazowiecki

689 000 zł59 m² 11 638,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie przy ulicy Budowlanej w Mińsku Mazowieckim Dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 59,2 m2. doskonała lokalizacja : blisko sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, park generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mirosza

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 37 m3 - wysoki standard Oferuję na wynajem mieszkanie przy ulicy Mirosza 1 w Mińsku Mazowieckim, o metrażu 37 m2 Budynek został oddany do użytku na jesień 2022 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania z nowoczesnym wystrojem? A może zależy Ci na wysokim standardzie wykończenia? Zapraszam, zapoznaj się z ofertą. Na wynajem przytulne mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Funkcjonalne 2 pokoje z ogródkiem Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania na parterze w Mińsku Mazowieckim przy ul. Siennickiej 19. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

607 840 zł42 m² 14 472,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż bezpośrednio 2- pokojowe nowe mieszkanie 41,92m2 na parterze z tarasem 4,28m2 oraz ogródkiem 19,02m2. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Zachodnia,Mińsk Mazowiecki

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m , zlokalizowane w centralnej części Mińska Mazowieckiego przy spokojnej ulicy. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawskie Przedmieście

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

640 000 zł53 m² 12 075,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania mieszczącego się w bloku przy ul. Warszawskie Przedmieście w Mińsku Mazowieckim. Mieszkanie bardzo zadbane, urządzane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie (33.26 m2) na parterze z ogródkiem 16 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

0% prowizji od kupującego! mieszkanie 48m2 + balkon + komórka lokatorska Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2. Blok zlokalizowany w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokoje w centrum Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania przy ul. M. Kopernika w Mińsku Mazowieckim. Na powierzchnię 37 mkw składa się- 2 osobne pokoje, kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

570 000 zł51 m² 11 070,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Sosnkowskiego. Mieszkanie usytuowane na trzecim pietrze, w bloku z 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! pilna sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Kopernika, na IV piętrze (brak windy). Blok z nową elewacją. Powierzchnia 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

407 500 zł34 m² 11 985,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 600 zł36 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Topolowej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze. Powierzchnia 36,5 m2; wewnątrz znajdują się dwa pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Zachodnia,Mińsk Mazowiecki

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania jasne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40m2. Zlokalizowane w doskonałej części Mińska Mazowieckiego przy ulicy. Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz, nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

569 000 zł52 m² 10 942,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania jasne, przestronne, gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w nowoczesnym budownictwie na monitorowanym osiedlu zamkniętym. Znajduje się na 3. najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Centrum,Mińsk Mazowiecki

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Serdecznie zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania w Mińsku Mazowieckim przy ul. Tadeusza Kościuszki. Perfekcyjne dla osób które cenią sobie komfort i spokój a jednocześnie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł37 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 37m2. Położone jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku na ul. Józefa Piłsudskiego Jest to przytulna nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Centrum,Mińsk Mazowiecki

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania w samym centrum Mińska Mazowieckiego (ul. Piłsudskiego). Idealne dla osób które cenią sobie komfort i spokój a jednocześnie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 PLM Warszawa

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

399 987 zł37 m² 10 810,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio przestronne mieszkanie (kawalerka) na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku, idealne dla tych, którzy marzą o przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

42 metry na sprzedaż Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Mińsku Mazowieckim przy ul. Cichej. Lokal mieszkalny mieści się w bloku z 2005 roku na 1 piętrze. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

575 000 zł57 m² 10 123,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 54,7 m2. Położone jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku na ul. Klonowej. Jest to przytulna nieruchomość położona blisko lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Anielina,Mińsk Mazowiecki

575 000 zł57 m² 10 123,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

410 000 zł56 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Anielina,Mińsk Mazowiecki

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 50m2. Jest to przytulna nieruchomość na parterze położona w spokojnej i zielonej części Mińska Mazowieckiego Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim przy ul. Sosnkowskiego. Blok z 2011 r. Mieszkanie mieści się na 1piętrze w bloku 3-poętrowym i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mleczarska

Stankowizna,Mińsk Mazowiecki

480 000 zł54 m² 8 938,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, w bliskim otoczeniu lasów? Zapraszam zapoznaj się z ofertą. Prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Centrum,Mińsk Mazowiecki

430 000 zł37 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Siennicka,Mińsk Mazowiecki

545 000 zł51 m² 10 722 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokojowe mieszkanie 50,83m2 + balkon Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Siennickiej, o powierzchni 50,83m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

409 000 zł48 m² 8 480,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w dogodnej lokalizacji przy ulicy Siennickiej w Mińsku Mazowieckim. Na powierzchnię 48,23 m2 tej nieruchomości składają się: 2 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Anielina,Mińsk Mazowiecki

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe (44,5m2) mieszkanie na drugim piętrze z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone i wyposażone jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

460 000 zł54 m² 8 550,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Sosnkowskiego. Mieszkanie dwustronne, z dobry rozkładem, o powierzchni użytkowej 53,70 m2. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

209 000 zł48 m² 4 336,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w malowniczej wsi Rządza koło Jakubowa. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z osobna widna kuchnią.do własnej aranżacji w Rządzy oddalonej 5 km od gminnej miejscowości Jakubów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

395 000 zł42 m² 9 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Mińsku Mazowieckim przy ul. 11-go Listopada. Blok z cegły, oddany do użytku w 2003r., zlokalizowany w wyśmienitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od 1 lutego opis Do wynajęcia 2 pokoje mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 38 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

277 500 zł37 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania w sercu Mińska Mazowieckiego przy ulicy Topolowej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na II piętrze bloku przy ulicy Pięknej wraz z miejscem w samodzielnym garażu. Mieszkanie w samym centrum, do stacji pkp 1 minuta pieszo, osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mirosza

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio nowe mieszkanie (jeszcze przez nikogo nie użytkowane) o powierzchni 38m2 przy ul. Mirosza 1 w Mińsku Maz. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i aneksu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij